Skip to content

Bazilika sv. Antuna Padovanskoga

SVETI DUH, ZAGREB

Mjesna i područna skupština Frame

Doista, predivni framaški dani su iza, a još ljepši ispred nas. Ovih dana na Svetome Duhu u našoj župi su održana dva događaja vezana za vodstvo FRAME. Mjesna i područna izborna skupština. Nakon obećanja i proslave 26 godina djelovanja naše Svetoduške FRAME, održana je izborna skupština. Izabrano je petero mladića i djevojaka koje će nam služiti tijekom slijedećih godinu DANA, kako u FRAMI, tako u župi. Na mjesoj razini za predsjednika je izabran Josip Vrbanić koji će sa svojih četvero vijećnika (Magdalena Novosel – potpredsjednica, Marija Milanović – voditeljica formacije, Filip Rodin – tajnik, te Laura Makar – blagajnica) služiti Gospodinu u potpunoj predanosti po uzoru na sv. Franju. Zatim, na područnoj skupštini za službu predsjednika izabrana je naša župljanka Magdalena Novosel koja će sa svojih 6 vijećnika (Antonio Andrijević, Lucija Bešlić, Klara Znika, Andrija Antić, Ivana Matica i Doroteja Kožnjak) kroz dvije godine služiti područnom bratstvu Frame. Kao što napisah lijepi dani su iza, a još lijepši ispred nas. Pozivamo vas, naše župljane da ih pratite molitvom i ohrabrujete na putu njihova poziva.